تهران ,چهارم ,رشته ,خراسان ,تهران، ,نفرات ,برگزیدگان رشته ,کمالی قالیباف ,سینا احمدی ,نوید برهانی ,خراسان جنوبی، ,محمد کمالی قالیباف ,مرکز فناوبه گزارش روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال ، مسابقات رده بندی و فینال دومین دوره جام بزرگ بازی های رایانه ای خلیج فارس با حضور دکتر موسویان؛ رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و آقای کریمی قدوسی؛ رییس بنیاد ملی بازیهای رایانه ای عصر شنبه ٧ آذرماه ١٣٩۴در مجتمع فرهنگی ورزشی آرش میراسماعیلی تهران به کار خود پایان داد.
در این مسابقات در رشته ” FIFA برای PC”، نوید برهانی از بوشهر، خشایار صفوی از اصفهان پوریا گلستانی از تهران، منصور بوتکلی از گیلان نفرات اول تا چهارم شدند.

همچنین بر اساس آرای هیات داوران، نوید برهانی از بوشهر، سید فتاح پروانه از گیلان، پدرام تپرنگ از البرز، هادی دیناروند از لرستان عناوین اول تا چهارم رشته “FIFA برای Xbox” را به خود اختصاص دادند.

محمد کمالی قالیباف از مشهد ، سینا احمدی از تهران ، حسین پاچانی از تهران و مجتبی قشقایی از تهران در رشته” PES برای Xbox ” و در رشته ” PES برای PC” نیز محمد کمالی قالیباف از مشهد ، مجید رضایی از قم، امیر حسین احمدی از تهران و سینا احمدی از تهران به ترتیب اول تا چهارم شدند.

در رشته ” گلدن کاپ” ابوالفضل فلاحی از کرمان ، امیر بازغی از گیلان، میثم بهشتی از مازندران و محمود جلیلوند از البرز به ترتیب اول تا چهارم شدند.

همچنین علی نکویی از اصفهان، امین امیدی نژاد از تهران، عرفان جمشیدی از خوی و رضا گوهری از خراسان شمالی در رشته” DOTA ٢ انفرادی ” و در رشته “ارتش های فرازمینی” مهدی کشاورزیان از تهران، میکائیل مختاری از خراسان جنوبی، مهدی تقوی از خراسان جنوبی و علیرضا طبسی از قم عناوین اول تا چهارم را به خود اختصاص دادند.

 

برگزیدگان رشته های  FIFA  برای PC
نفر اول نوید برهانی از بوشهر
نفر دوم خشایار صفوی از اصفهان
نفر سوم پوریا گلستانی از تهران
نفر چهارم منصور بوتکلی از گیلان
نفرات پنج تا هشتم سیامک اسحاقی از تهران، مسعود مهدوی علیایی از فارس، مهرداد کمپیانی از اصفهان، پدرام تپرنگ از البرز
برگزیدگان رشته های  FIFA برای  ایکس باکس (  Xbox)
نفر اول نوید برهانی از بوشهر
نفر دوم سید فتاح پروانه از گیلان
نفر سوم پدرام تپرنگ از البرز
نفر چهارم هادی دیناروند از لرستان
نفرات پنج تا هشتم مهران محمد علی زاده از تهران، حسین قادری ، رسول خزایی از اصفهان ، محمد رضا استوار
برگزیدگان رشته های  PES برای PC
نفر اول محمد کمالی قالیباف از مشهد
نفر دوم مجید رضایی از قم
نفر سوم امیر حسین احمدی از تهران
نفر چهارم سینا احمدی از تهران
نفرات پنج تا هشتم آرمین پرهنر از گیلان، حسین فرد از گیلان، پیام دولت آبادی فراهانی از مرکزی، احمد ذاکری از قم
برگزیدگان رشته های PES برای ایکس باکس (Xbox )
نفر اول محمد کمالی قالیباف از خراسان رضوی
نفر دوم سینا احمدی از تهران
نفر سوم حسین پاچانی از تهران
نفر چهارم مجتبی قشقایی از تهران
نفرات پنج تا هشتم گوران ولی داد از کردستان، رضا درویشی از اصفهان، علی نظری از لرستان، دانیال قربانی از تهران
برگزیدگان رشته های گلدن کاپ
نفر اول ابوالفضل فلاحی از کرمان
نفر دوم امیر بازغی از گیلان
نفر سوم میثم بهشتی از مازندران
نفر چهارم محمود جلیلوند از البرز
نفرات پنج تا هشتم محسن روشن دل از البرز، جویا الهامی از البرز، امیر آزاده‌گر از البرز، علی جلالی از تهران
برگزیدگان رشته های  DOTA ٢  انفرادی
 نفر اول  علی نکویی از اصفهان
 نفر دوم   امین امیدی نژاد از تهران
 نفر سوم  عرفان جمشیدی از خوی
 نفر چهارم  رضا گوهری از خراسان شمالی
 نفرات پنج تا هشتم  حامد حسین زاده از تهران، امیر کارگر نوین از تهران، عرفان فرتاش از تهران، سید محمد حسام مصطفوی از تهران
 برگزیدگان رشته های ارتش های فرازمینی
 نفر اول مهدی کشاورزیان از تهران
 نفر دوم میکائیل مختاری از خراسان جنوبی
 نفر سوم مهدی تقوی از خراسان جنوبی
 نفر چهارم علیرضا طبسی از قم
نفرات پنج تا هشتم  سهیل خیرخواه از خراسان جنوبی، سجاد معینی از خراسان جنوبی، سعید ولایتی از خراسان جنوبی، جاوید الماسی از البرز
منبع اصلی مطلب : وبلاگ تخصصی بازی های ایرانی
برچسب ها : تهران ,چهارم ,رشته ,خراسان ,تهران، ,نفرات ,برگزیدگان رشته ,کمالی قالیباف ,سینا احمدی ,نوید برهانی ,خراسان جنوبی، ,محمد کمالی قالیباف ,مرکز فناو
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : لیست نفرات برتر دومین دوره جام بزرگ بازی های رایانه ای خلیج فارس